Wiedziałam od zawsze, że w życiu chcę połączyć swoje pasje z pracą. Miłość do tańca, muzyki (jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.Henryka Wieniawskiego w Łodzi), aktywnego trybu życia i radość z przebywania z innymi ludźmi realizuję w zawodzie fitness już od 20-tu lat.

Przez 6 lat pełniłam funkcję menagera fitness w FK Rytm w Łodzi.

Wykształcenie pedagogiczne jakie zdobyłam (mgr Wychowania Muzycznego na Uniwersytecie Łódzkim) pozwoliło mi przez 13 lat z powodzeniem i zaangażowaniem prowadzić szkolenia z zakresu fitness w całej Polsce będąc mastertrenerem w  Szkole Open Mind Health&Fitness Idea.

 

W marcu 2014 z potrzeby samorealizacji, dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz tworzenia minispołeczności o podobnych potrzebach i pragnieniach powstało Agnieszka Śliskowska Studio Treningu. Najpierw z siedzibą w Łodzi a od XII'15 w warszawskim Wilanowie. Prowadzę zajęcia grupowe, treningi personalne, udzielam porad żywieniowych. 2 razy do roku organizuję Aktywne Weekendy dla kobiet-> 3 dniowe wyjazdy poza Warszawę w ciekawe miejsca z treningami, rozmowami, pysznym jedzeniem. W okresie letnim prowadzę treningi plenerowe.

 

Posiadam wszechstronne kwalifikacje zdobyte na szkoleniach prowadzonych przez polskich jak i zagranicznych szkoleniowców, m.in. z zakresu Pilates, Dance¾, stretchingu, systemów podwieszanych, Kettlebell, Nordick Walking i wielu innych oraz dietetyki. Jestem absolwentką dwuletniej kompleksowej szkoły dla instruktorów fitness OM Therapy Fitness School oraz licencjonowanym instruktorem treningu funkcjonalnego bodyART® Roberta Steinbachera 

http://www.bodyartschool.pl/absolwenci/absolwenci-bodyart/37/

 

Zapraszam na treningi ze mną – Agnieszka Śliskowska

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now